voorstveluwezoom

VoorstVeluwezoom

advertentie
Geschreven door Fred Rijckenberg
3-02-2025 9:27


CVO Dames strijden hard, maar verliezen in Doetinchem
Foto: CVO Dames strijden hard, maar verliezen in Doetinchem
Op de foto Sara van Bussel
VAASSEN - Afgelopen zaterdag stond een uitdagende uitwedstrijd tegen Artemis op het programma voor de dames van CVO. Hoewel de wedstrijd veelbelovend begon, lukte het niet om de winnende reeks voort te zetten. Met een eindstand van 22-16 bleven de punten achter in Doetinchem, maar het voelde allerminst als een zware nederlaag.

De wedstrijd begon sterk voor CVO. Laura Stegeman, die vanwege de afwezigheid van Eline Meuleman de rol van aanvoerder op zich nam, zette direct haar stempel door driemaal te scoren. Ondanks een wat onwennig begin bij de begroeting, wist ze zich snel te herpakken en leidde ze het team vol energie het veld op.

Gedurende de wedstrijd werd het echter steeds lastiger voor CVO om het eigen spel te laten zien. Artemis speelde fysiek sterk, zowel aanvallend als verdedigend, en wist vaker het net te vinden. Ondanks de inzet en strijdlust van CVO kon de achterstand niet meer worden omgebogen.

Een opvallend moment vond plaats na het laatste fluitsignaal. Bij het verlaten van het veld werd het team verrast door luid boegeroep vanuit het publiek. Hoewel dit sportief gezien ongebruikelijk was, zorgde het vooral voor verbazing en een lach bij de speelsters van CVO.

Ondanks deze tegenslag blijft CVO vastberaden om de volgende wedstrijd sterker terug te komen. De dames kijken uit naar de volgende uitdaging en zijn vastbesloten om hun kwaliteiten opnieuw te tonen.


cvo dames  handbal 
Epe  Sport 

 
  • Tv-kanaal
  • VoorstVeluwezoom
advertentie