De Stille Voedselramp

Zorgen om staalslakken Eerbeek

Herdenking bevrijding Apeldoorn 16 april 2023

Promo kijk in de keuken Tour

Tuinman Piet Groters bij Mo’j is Luusteren

Tuinman Piet Groters bij Mo’j is Luusteren

Vrijdag en zaterdag gaat tuinman Piet Groters uit Twello gezellig in het dialect aan de praat in het wekelijkse streektaalprogamma ‘Mo’j is Luusteren‘ van VoorstVeluwezoom over bloemen en ’t groen.
De tuinman heeft in zijn (lange) leven een schat aan ervaring opgebouwd over de kweek, verzorging en ’t arrangeren van bloemen en planten. Hij vertelt hier uitgebreid over.

In het tweede uur van het programma komt weerman Mark Wolvenne uit Twello aan het woord.
Er is weer ’t spelletje ‘Krek wa’j zek‘, een voordracht en in het shantykwartier zeemansliedjes van het shantykoor ‘t Kompas‘. 

Mo’j is Luusteren‘ wordt gepresenteerd door Martien Kobussen (zie foto) en vrijdag uitgezonden van 19.00 tot 21.00 uur, zaterdag van 10.00 tot 12.00 uur en woensdag van 17.00 tot 19.00 uur, zowel in de ether, via de kabel op de TV , DAB-plus en via internet www.voorstveluwezoom.nl

Herman Woudenberg

Related Posts

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.