De Stille Voedselramp

Zorgen om staalslakken Eerbeek

Herdenking bevrijding Apeldoorn 16 april 2023

Promo kijk in de keuken Tour

De Zwolse band Morgendust lanceert hun nieuwe single ‘Easy Way Out’.

De Zwolse band Morgendust lanceert hun nieuwe single ‘Easy Way Out’.

Easy Way Out, een bijna vergeten track geïnspireerd op de boeken van de Noorse schrijver Jan Kjærstad

Na het lezen van het eerste boek zocht ik contact met hem via het toen (eind jaren ‘90) net nieuwe medium e-mail. We hadden een mooi gesprek over zijn boeken en plannen. In zijn trilogie (De Verleider, De Veroveraar en De Ontdekker) kijkt de hoofdpersoon terug op alle vrouwen (maar ook op muziek en kunst) die een rol, klein of groot, hebben gespeeld in zijn leven. Je stapt eigenlijk nooit makkelijk uit een relatie, uit een leven. Je neemt altijd iets mee en in ieder geval jezelf. Het vormt je,” licht tekstschrijver Marco toe.

Zo vielen in dit nummer veel van Marco’s (lees)ervaringen op hun plek. De tekst kwam een paar jaar geleden tot stand en was oorspronkelijk bedoeld als nummer voor een eerder project. Marco: ”Het mantra ‘Stop wasting time’ is een lijfspreuk geworden, maar dat is makkelijker gezegd dan gedaan…”

De track is te beluisteren via de website van de band, een prima en mooie website op de heel irritante pop-up die bij ieder bladzijde in beeld komt of je de nieuwsbrief wilt hebben.

Meer informatie:

Facebook https://www.facebook.com/morgendust/

Instagram https://www.instagram.com/morgendust/

Twitter https://twitter.com/morgendust

YouTube https://bit.ly/2UolKdS

Spotify https://spoti.fi/2Kii2Om

VoorstVeluwezoom (Redactie)

-

Related Posts

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.