19-07-2024 10:00
Succesvol Valencia C.F. Voetbalkamp bij VIOS in Vaassen

Internationale Trainers
Het voetbalkamp werd geleid door Yannick Hoornenborg, die een opleiding heeft genoten bij Valencia CF en werkzaam is bij Valencia Voetbalkamp Benelux. Daarnaast was de 28-jarige Ángel Muñoz speciaal vanuit Spanje naar Vaassen afgereisd. Muñoz heeft meerdere jaren ervaring in de Valencia CF Academy, zowel als jeugdtrainer als in verschillende coördinerende rollen op kantoor.
Taalbarrière Geen Probleem
Ondanks de verschillende talen (Nederlands en Spaans) was er geen enkele communicatieprobleem tussen de trainers en deelnemers. Drie dagen lang hebben de kinderen verschillende oefeningen uitgevoerd en was het duidelijk zichtbaar hoe hun vaardigheden verbeterden.
Geweldige Prijzen
Tijdens het kamp maakten de deelnemers kans op geweldige prijzen. Uiteindelijk won Sophie van Essen de voetbalreis naar Valencia CF.
Toekomstige Sterren
Het Valencia C.F. Voetbalkamp bij VIOS Vaassen was een groot succes en een geweldige ervaring voor alle betrokkenen. De jonge voetballers kregen niet alleen hoogwaardige training, maar ook de kans om te dromen van een internationale voetbalcarrière.
