Zorgen om staalslakken Eerbeek

De Stille Voedselramp

Herdenking bevrijding Apeldoorn 16 april 2023

Promo kijk in de keuken Tour

Holland Spoor Zomertoer op 12 augustus

Holland Spoor Zomertoer op 12 augustus

Holland Spoor staat vrijdag 12 augustus helemaal in het teken van de zomer en dus noemen we dit zomertoer met een knipoog naar de vroegere “Tienertoer”.

In deze extra lange uitzending tussen 13.00 en 15.00 uur neemt Eric Vaanholt u mee langs vele zomerhits die door de jaren heen zijn gemaakt of dat etiket min of meer spontaan kregen.

Aan boord van deze extra lange muzikale trein ondermeer de George Baker Selection, Pussycat, The Shorts, De Makkers, The Classics, The Surfers en Jacques Herb.

Uiteraard ook ruimte voor twee stukjes cabaret die alles met vakantie te maken hebben. Het eerste uur doet Jochem Mijer dat en het tweede uur de Wierdense Revue. De instrumentale omlijsting komt deze week van de Gebroeders Brouwer en Frans Mijts.

VoorstVeluwezoom (Redactie)

-

Related Posts

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.