voorstveluwezoom

VoorstVeluwezoom

advertentie
Geschreven door Textielwerk Anders
31-08-2026 17:00


Variaties in textiel

Foto: Variaties in textiel
foto: Bart de Leeuw

TWELLO - Textielwerk Anders is het trefpunt van een groep vrouwen in de regio Stedendriehoek die hun creativiteit omzetten in textiele werkvormen.

Elk onderzoekt op haar eigen wijze hoe ambacht en kunstzinnigheid bij elkaar gebracht kunnen worden met behulp van stoffen, lapjes, garens en draden. De groepstentoonstelling Variaties in Textiel geeft een inkijk in hun werk en laat de veelzijdigheid van dit medium zien. Appliqueren, borduren, naaien, weven en wikkelen zijn maar een aantal van de technieken die te zien zijn. De twee- en driedimensionale werken tonen een veelzijdigheid die bewijzen dat textiel terecht steeds meer een serieuze plek in de kunstwereld opeist.

De tentoonstelling is te bekijken op 18, 19, 20 en 25, 26 en 27 september van 14.00 - 17.00 uur in Galerie De Statenhoed, Dorpsstraat 11a in Twello.

De opening is op 19 september om 15.00 uur.

Voorst  Nieuws 
 
  • Tv-kanaal
  • VoorstVeluwezoom
advertentie