voorstveluwezoom

VoorstVeluwezoom

advertentie
Geschreven door Herman Woudenberg
30 oktober 2024 13:30


BIJ de bieb verruimt openingstijden
Foto: BIJ de bieb verruimt openingstijden

REGIO - Bezoekers van BIJ de bieb krijgen vanaf 1 november dit jaar meer tijd voor ontdekken, ontmoeten, lezen en leren door verruiming van de openingstijden.

Met de verruimde openingstijden kunnen bezoekers op meer momenten terecht om deel te nemen aan de activiteiten. Of een praatje te maken, een krant, tijdschrift of een boek te lezen. De openingstijden van vijf vestigingen worden verruimd, waardoor de bieb toegankelijker wordt. Daarnaast zijn de openingstijden van verschillende vestigingen gelijkgetrokken.

Belangrijkste veranderingen vanaf 1 november 2024 zijn:
- De vestigingen in Brummen, Eerbeek en Twello openen hun deuren voortaan ook op maandagochtend vanaf 09.00.
• De grootste vestiging in de Broederenkerk in Zutphen verlengt haar openingstijd en is dan geopend tot 18.00 uur.

De overheid streeft ernaar om bibliotheken nu én in de toekomst voor iedereen beschikbaar en bereikbaar te blijven houden. Dankzij extra overheidsfinanciering kan deze uitbreiding worden gerealiseerd. De regeling 'Eenmalige specifieke uitkeringen lokale bibliotheekvoorzieningen' heeft de bibliotheken geholpen voor nu en in de toekomst toegankelijker te maken.

Jacqueline Roelofs, directeur van BIJ de bieb, vertelt: ”Met de extra middelen konden we onze dienstverlening mooi verder uitbreiden. Het is fantastisch om onze bezoekers nog beter van dienst te kunnen zijn met ruimere openingstijden.
Ook hebben we de openingstijden, waar mogelijk, gelijkgetrokken om helder te communiceren naar onze bezoekers. Ons motto ’dit huis is van jou’ komt hiermee nog beter tot zijn recht!”

Kijk voor de nieuwe openingstijden op www.bijdebieb.nl en de vestigingen van BIJ de bieb vind je in Brummen, Eerbeek, Twello, Gorssel, Lochem, Warnsveld of Zutphen.

Brummen Nieuws 

regio bijdebieb openingstijden 
 
  • Tv-kanaal
  • VoorstVeluwezoom
advertentie